Afternoon Tea Green Tea Black Tea White Tea Сет од три крема за раце

480.0 ден

Раскошна сакана личност со трио креми за раце, прекрасно ароматизирани со цветни, свежи мириси на зелен, црн и бел чај. Внимателно формулиран за да ги остави рацете хидрирани, мазни и деликатно парфимирани во текот на денот.

  • 3 миризливи креми за раце во еден сет
  • Немрсна, хидратантна формула
  • Спакувано во убава кутија за подарок