Giordani Gold Eternal Glow Кармин СПФ 25

830.0 ден

Кремаст кармин кој дава врвни придобивки за нега на усните и долготрајна, сјајна мат-боја. Сертифицирано од Vegan Society™

  • Високопигментираната формула ги обвива усните во долготрајна заситена боја
  • 84% формула за нега на усните со хијалуронска киселина и Lip Revive пептид кој го засилува колагенот, ја подобрува хидратацијата на усните веднаш и со текот на времето
  • Ги полни, омекнува и измазнува усните, видливо намалувајќи ја појавата на ситни линии плус обновувачка хидратација на усните