Love Nature Sweet Delights Повеќенаменски крем со органски путер од какао и пеперминт

480.0 ден

Повеќенаменски крем со ограничено издание формулиран со органски путер од какао и пеперминт. Неговата кремаста текстура ја остава сувата зимска кожа мека и еластична.

  • Создадено со 95% состојки од природно потекло
  • Ја навлажнува и храни сувата зимска кожа
  • Богата и кремаста текстура за лице и тело