Royal Velvet Дневен крем за зацврстување со СПФ 15 во лимитирано издание

1200.0 ден

Прекрасна комплетна рутина за нега на кожа за жени над 40 години фокусирана на зацврстување на кожата. Луксузната колекција Royal Velvet нуди богата и сензуална формула со цвет од ирис за зацврстување, зајакнување и интензивно хидратација на вашата кожа.